• head_banner

Huawei GPON Module

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ optical transceiver pane GPON bhodhi GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Tsanangudzo Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF ndiyo yakanyanya kutengesa GPON Service Board yeHuawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Kadhi neB + / C + / C ++ SFP module Kutsigira kupatsanurwa ration 1: 128 Kufambisa Speed: 2.488Gbit / s, Gamuchira Kumhanyisa: 1.244Gbit / s Chidimbu Chemhando: SC / PC Max Fambisa Daro: 20KM Fambisa Wavelength: 1490nm, Gamuchira Wavelength: 1310nm Maitiro Ekuteerera: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...